Pilotem na zkoušku

Co to znamená v praxi?

  • Jestliže toužíte se jen tak proletět letadlem? Máte možnost.
  • Chcete si vyzkoušet pilotovat malé sportovní letadlo? Máte možnost.
  • Chcete si udělat pilotní průkaz a sami pilotovat? Máte možnost.
  • Ještě jste nikdy neletěli a chcete to zkusit? Máte možnost.
  • Chcete dát někomu ze svých blízkých hezký dárek? Máte možnost.

Více informací k jednotlivým bodům naleznete níže na této stránce.


Chcete se jen tak proletět letadlem?

Jestliže toužíte se pouze proletět malým sportovním letadlem a pokochat se krásami České nebo Slovenské země z výšky, pak je tento program právě pro vás. Odstartujete spolu s instruktorem létání, který vám ukáže svět z výšky a pokud nenaleznete chuť nebo odvahu k zahájení výcviku, nikdo vás k tomu nebude přemlouvat, ale přinejmenším si odnesete krásný zážitek v podobě absolvování letu volným prostorem s možností pořízení fotek či videí na památku. Pokud jste se rozhodli pro tuto variantu, pošlete nám na e-mail své kontaktní informace a ozveme se vám obratem zpět.

Chcete si vyzkoušet pilotovat malé sportovní letadlo?

Věřte, že právě kvůli vám byl vytvořen tento projekt, neboť vám nabízí možnost, kterou běžně nezažijete. Domluvíme si společný let, kdy pilot - instruktor s vámi odstartuje a v průběhu letu si budete moct podle vlastní chuti vyzkoušet pilotní úlohu. Samozřejmě, že na vás bude vždy dohlížet zkušený instruktor, který v případě jakékoliv pochybnosti řízení okamžitě přebere do svých rukou, takže se nemusíte ničeho obávat. Pokud se během pilotáže rozhodnete, že chcete absolvovat pilotní výcvik, můžeme s ním v podstatě ihned začít. Pokud jste se rozhodli pro tuto variantu, pošlete nám na e-mail své kontaktní informace a ozveme se vám obratem zpět.

Chcete si udělat pilotní průkaz a sami pilotovat?

Pokud si chcete udělat pilotní průkaz a jste o tom rozhodnutí, pak máte možnost si v rámci programu vyzkoušet, zda vaše rozhodnutí je opravdu pevné, můžete si vyzkoušet sami pilotovat letadlo anebo se ihned přihlásit do pilotního výcviku pro piloty ultralehkých letadel. Pokud jste se rozhodli pro tuto variantu, pošlete nám na e-mail své kontaktní informace a ozveme se vám obratem zpět.

Ještě jste nikdy neletěli a chcete to zkusit?

Opět jste na správném místě! Pokud pociťujete trochu strach, takový ten svíravý pocit v břiše, ale přesto chcete vyzkoušet let letadlem, pak i v rámci programu Pilotem na zkoušku si můžete vyzkoušet vzlet a přistání s kvalifikovaným pilotem - instruktorem, který v případě vašeho požadavku na přistání, dovede letadlo zpět na letiště a let bude ukončen. Naopak, v případě, že budete chtít poznat více a letět déle, umožní vám i tuto variantu. Pokud jste se rozhodli pro tuto variantu, pošlete nám na e-mail své kontaktní informace a ozveme se vám obratem zpět.

Chcete věnovat někomu hezký dárek?

I na tuto variantu jsme mysleli. Pokud chcete někoho obdarovat, můžete nám napsat a domluvíme se na konkrétních podmínkách letu v rámci programu Pilotem na zkoušku. Pokud jste se rozhodli pro tuto variantu, pošlete nám na e-mail své kontaktní informace a ozveme se vám obratem zpět.

Jak tedy dál postupovat?

Pokud jste si vybrali některý z bodů nebo máte i jiné přání v rámci létání, nejjedndušší je, kdy nám napíšete e-mail , kde na sebe necháte kontakt a my se vám obratem ozveme zpět.